Poszukujemy WOLONTARIUSZA

 

SZLACHETNA PACZKA zaprasza wolontariuszy!

Tysiące osób jednoczą się na ogólnopolskich szkoleniach.

To znak – rekrutacja wolontariuszy SZLACHETNEJ PACZKI rozpoczęta!

 

Ponad 13 500 SuperW

W tym roku Paczka i Akademia łączą swoje siły, by wspólnie walczyć o świat, w którym nie ma miejsca na biedę. Do pokonania biedy nie wystarczy dobra wola. Potrzebni są wolontariusze, czyli SuperW, a tych ma być w Polsce ponad 13 500. Wolontariusze podejmują wyzwanie, docierają do rodzin i dzieci, które straciły wiarę w lepsze jutro. Dzięki nim potrzebujące rodziny włączone do Paczki uczą się wygrywać, stają się sprawcze i przedsiębiorcze.

- Dzięki Paczce jestem bardziej otwarty na świat i ludzi. Uwierzyłem w to, że mam wpływ na rzeczywistość, która mnie otacza – mówi Kamil, wolontariusz Paczki z Krakowa.

Leć walczyć z biedą

SuperW to wyższa jakość zaangażowania w wolontariat. SuperW przekracza swoje granice, odwiedza potrzebujących w ich domach i podejmuje decyzję o włączeniu do projektu. Pomaga tym, którzy czują się bezradni, opuszczeni i nieważni.

To właśnie dzięki wolontariuszom pani Krystyna uwierzyła w siebie i dostała pracę na 8. piętrze Pałacu Kultury, pan Zbyszek pierwszy raz od dziesięciu lat ma z kim porozmawiać, a 7-letnia Kasia, której niedawno zmarł tata, po raz pierwszy zgłosiła się do tablicy!

Paczka jednoczy naprawdę

Tylko w 2014 roku SZLACHETNA PACZKA pomogła 19 580 rodzinom żyjącym w niezawinionej biedzie,

a AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI 1800 dzieciom wychowującym się w trudnych warunkach.

XIV edycja Paczki zjednoczyła ponad milion osób – potrzebujących, wolontariuszy, darczyńców przygotowujących pomoc i dobroczyńców finansujących organizację projektu, a to już ponad 2,5% Polaków!

 

Zostań wolontariuszem Paczki.

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

 

Dołącz do Drużyny na:   www.superw.pl 

lub   www.szlachetnapaczka.pl

 

Ewa Guz – Lider Rejonu Osowa Góra- 606 199 266

 

 

Dodatkowe informacje